Pochłaniacze i filtry

Pochłaniacz 2022 B1 kpl. 2 szt. Powiększ

Pochłaniacz 2022 B1 kpl. 2 szt.

Nowy

Secura

40,00 zł

Opis produktu

Pochłaniacze B1, po skompletowaniu z półmaską lub maską , chronią układ oddechowy przed parami i gazami nieorganicznymi ( z wyjątkiem tlenku węgla). Dopuszczalne stężenie par i gazów wynosi 0,1% obj.

Najczęściej spotykane substancje, przed którymi chronią pochłaniacze B1:
arsenowodór, brom, bromowodór, dwusiarczek węgla, fluor, formaldehyd, fosforowodór, jod, jodowodór, kwas mrówkowy, siarkowodór.

Pochłaniacz A1 wykonany jest w postaci cylindrycznej puszki z tworzywa sztucznego koloru czarnego o średnicy 80 mm i wysokości 32 mm. W dolnej części pochłaniacza znajduje się łącznik umożliwiający połączenie z częściami twarzowymi półmasek lub masek, posiadającymi złącza typu bagnetowego:

-         półmaski: Secura 2000, Advantage 200,

-         maski: Advantage 1000, Advantage 3000.

 

W górnej części znajduje się pokrywa perforowana umożliwiająca przepływ powietrza przez pochłaniacz. Pochłaniacz B1 wypełniony jest masą sorpcyjną na bazie węgla aktywnego. Na bocznej  powierzchni naklejona jest szara etykieta zawierająca  informacje o wyrobie. Pochłaniacze pakowane są poi 2 szt. w hermetycznie zamknięte torebki barierowe.

 

Zalecenia i ograniczenia w stosowaniu:

  1. Zabrania się użytkowania pochłaniaczy w atmosferze o zawartości tlenu poniżej 17% obj. oraz w przestrzeniach zamkniętych o niewielkiej kubaturze,

  2. Pochłaniacze nie chronią przed tlenkiem i dwutlenkiem węgla,

  3. Nie należy stosować pochłaniaczy (oraz półmaski) gdy zanieczyszczenia są bezwonne,

  4. Jeśli w trakcie używania pochłaniaczy poczuje się charakterystyczną woń szkodliwej substancji należy opuścić zagrożony teren i wymienić oba pochłaniacze jednocześnie,

  5. Pochłaniacze mogą być stosowane jedynie zgodnie z instrukcją obsługi;

  6. Należy również zapoznać się z instrukcją użytkowania półmaski Secura 2000

Certyfikat: WE/S/1466/2010

 UWAGA! CENA PODANA ZA KOMPLET 2 SZT.    

30 Podobne produkty z tej samej kategorii

Projekt i wykonanie WEBimpuls.pl